Jdi na obsah Jdi na menu
 


FB - "Výsluha vs. právní stát"

Díky Jirkovi Kohoutovi se můžete od dnešního dne vyjadřovat ke zdanění výsluh, resp. k souběhu výsluh a platů na FB skupině http://www.facebook.com/group.php?gid=163607773653545

Cílem FB skupiny je SPOJIT SE a ZASTAVIT pokus o retroaktivní a diskriminační zdanění výsluhového příspěvku všemi možnými zákonnými prostředky!

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rare Olden Indian Plant Resets Blood Weight

(ADiottopitte, 8. 10. 2018 5:55)

Compression est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/viagra-cialis-levitra-pas-cher/

Wisdom Blood Intimidation Readings

(ABeittydot, 28. 7. 2018 19:51)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-10-mg-comprime-pellicule/

zdanění výsluh

(Ing. Petr Böserle, 14. 8. 2015 11:05)

Souhlasím, že zdanění této sociální dávky je protiprávní a podpořím jakoukoliv formu na zrušení této Kalouskovy prasárny.
Stát se ale jistě bude bránit "všemi" prostředky.
Což takhle podat žalobu na Kalouska o doplacení tohoto zdanění všem oprávněným osobám a to zpětně? Myslím si, že si to plně zaslouží.

Souběh platů

(Petr Kozák, 25. 1. 2012 10:05)

V zaměstnání mi sdělili,že si musím vyplňovat daňové přiznání sám jelikož mám další zdanitelný příjem nad 6000,-kč/měs.Jak to tedy je,vystaví mi někdo potvrzení nebo mě bude nahánět FÚ za neuvedení dalšího zdanitelného příjmu-výsluha

Zajímavé video

(Veterán, 10. 3. 2011 1:41)

http://www.s-p-q-r.wz.cz/vlada.wmv

K výsluze

(paul, 26. 9. 2010 16:58)

Bude-li schváleno zdanění výsluh, pak podle mého názoru
povinnost uhradit tuto daň budou mít příslušná ministerstva, anebo budou muset o tuto částku jednotlivé
výsluhy navýšit, jelikož výše výsluhového příspěvku je stanovena zákonem. Jakákoliv změna tohoto plnění ze strany státu by byla možná pouze na základě změny zákona o služebním poměru a to pouze pro budoucí příjemce těchto náležitostí. V tomto smyslu je také třeba,aby postupovaly odborové organizace jednotlivých sborů.

Re: K výsluze

(Frog, 9. 11. 2010 14:33)

Kéž bys měl pravdu, ale skutečnost zdá se mi bude zcela jiná. Nikdo za nás platit nic nebude.

ústavní stížnost

(Jiřík, 1. 10. 2010 20:44)

Vážení kolegové a přátelé.
Oslovil jsem poslance p. Sobotku a p. Škromacha a požádal jsem, aby v souvislosti s prohlášením, že ČSSD podá ústavní stížnost ohledně zdanění příspěvku státu ke stavebnímu spoření, podali taktéž ústavní stížnost ve věci zdaňování již přiznaných výsluhových náležitostí. Zdůraznil jsem, že se jedná o podobný právní problém. Ozval se mi p. Škromach a odpověděl toto :
Dobrý den,
děkuji za Váš námět, který určitě uplatníme. Ústavní stížnost lze podat až v případě, že bude tento návrh zákona schválen a platný.
Hezký den
Zdeněk Škromach