Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdanění výsluh projedná Sněmovna!

22. 10. 2010

Předseda prezidia SOV odeslal dne 21. října 2010 předsedům poslaneckých klubů ČSSD a KSČM a předsedkyni poslaneckého klubu VV výzvu, aby jejich kluby odmítly na nadcházející schůzi Sněmovny vyslovení souhlasu s návrhem novely zákona o daních z příjmů již v 1. čtení - dopis pro předsedu PK ČSSD naleznete ve  fotogalerii (snímky 8.1 a 8.2) - dopisy předsedovi PK KSČM a předsedkyni PK VV jsou identické.

K odmítnutí postačuje, aby námitku vznesly alespoň 2 poslanecké kluby nebo alespoň 50 poslanců.

 

Náhledy fotografií ze složky zdanění výsluh a PnB

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bývalý příslušník LPZS Plzeň Líně

(Michal Sláma, 1. 11. 2010 19:29)

ODCHÁZEL JSEM OD AČR PO 25 LETECH A TO Z DŮVODU REORGANIZACE. SLOUŽIL JSEM POSLEDNÍCH 10 LET U LETECKÉ ZÁCHRANNÉ SLUŽBY U POZEMNÍHO PERSONÁLU RADIOTECHICKÉHO ZABEZPEČENÍ.I KDYŽ V TÉTO DOBĚ AČR INVESTOVALA DO TÉTO OBLASTI MINIMUM FINANCÍ, VŽDY JSEM SE SNAŽIL PRO TUTO SLUŽBU UDĚLAT VŠE CO JSEM MOHL DOKÁZAT, PROTOŽE JSEM VĚDĚL, ŽE JDE O ZÁCHRANU LIDSKÝCH ŽIVOTŮ A BYLO TO PRO MNE PROFESIONÁLNÍ CTÍ.OD AČR JSEM ODCHÁZEL PODLE PLATNÝCH ZÁKONNÝCH SMLUV KTERÉ JSEM S NAŠÍM STÁTEM UZAVŘEL.PROČ JE TEDY STÁT PORUŠUJE. JÁ JSEM SVOJI SMLOVU SE STÁTEM NIKDY NEPORUŠIL.
POLITICI,KTEŘÍ DÍKY SVÝM NEKOMPETENTNÍM, POPŘÍPADĚ PRO NĚ VÝHODNÝM ROZHODNUTÍM, PROMRHALY MILIARDY ZE STÁTNÍHO ROZPOČTU SE NYNÍ BUDOU HOJIT NA POCTIVÝCH OBČANECH TOHOTO STÁTU.
michal.slama65

Odpověď od předsedy PK KSČM

(Josef Tomek, 27. 10. 2010 7:21)

Na uvedenou výzvu jsem od předsedy poslaneckého klubu KSČM Pavla Kováčika obdržel dne 25.10.2010 odpověď:
"Děkujeme jménem klubu Komunistické strany Čech a Moravy v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky za Váš mail, postoupený všem poslaneckým klubům Kanceláří Poslanecké sněmovny. S Vámi uvedeným postupem počítáme a věříme, že se k nám přidá ještě alespoň jeden poslanecký klub."