Jdi na obsah Jdi na menu
 


PETICE

V "Petici proti snižování platu a přídavku na bydlení vojáků z povolání", zveřejněné dnes na webu http://www.problemyvarmade.cz/petice-proti-snizovani-platu-a-pridavku-na-bydleni-vojaku-z-povolani , jsou ústavní činitelé a zástupci lidu v zastupitelských úřadech žádáni, aby nedopustili rozklad AČR snížením snížením platů o 5 % a snížením přídavků na bydlení o 36 %.

SOV petici podporují a vyzývají všechny občany, kteří s jejím obsahem souhlasí, aby si ji vytiskli na  http://www.problemyvarmade.cz/files/Petice_3.pdf , doplnili svůj podpis (případně ji nabídli k podpisu i dalším občanům, kteří se ztotožní s jejím textem) a zaslali ji na adresu zástupkyně petičního výboru - Eduarda Měkotová, Hornická 8, 400 11  Ústí nad Labem.

Všem signatářům petice předem děkujeme za podporu dobré věci!

* * *

Možná by nebylo od věci, kdyby někdo z petičního výboru zašel za NGŠem a jeho zástupci a požádal je o jejich podpis na jeden z podpisových archů :-)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Odkaz na petici

(Bohuš, 2. 7. 2010 8:18)

Odkaz je nefunkční a tak přidávám správný odkaz:
http://www.problemyvarmade.cz/files/Petice_1.pdf


Re: Odkaz na petici

(Josef Tomek, 2. 7. 2010 8:27)

Díky, ale včera v noci a dnes ráno odkaz se "7-čkou" funkční byl - dnes už opravdu ne.
Ty jsi tam ale vložil odkaz na "1-čku" a tam na arších chybí jméno, příjmení a bydliště toho, kdo petici sestavil, nebo jméno, příjmení a bydliště toho, kdo je oprávněn členy petičního výboru v této věci zastupovat (viz § 4 odst. 2 petičního zákona).

Re: Re: Odkaz na petici

(Bohuš, 2. 7. 2010 8:46)

Ok,promiňte za chybu

Re: Re: Re: Odkaz na petici

(Josef Tomek, 2. 7. 2010 9:01)

Nic se nestalo - administrátor www.problemyvarmade.cz teď petici upravuje a za pár desítek minut to už bude OK (pokud dojde ke změně umístění, tak změním i já odkaz)

Re: Re: Re: Odkaz na petici

(Josef Tomek, 2. 7. 2010 9:09)

Tak je to nově na

http://www.problemyvarmade.cz/files/Petice_3.pdf

odpoledne to vrazím i do článku!!